STRONA GŁÓWNA   KONTAKT   ZARZˇD   GALERIA   ARCHIWUM   LINKI  
POGODNA JESIEŃ ŻYCIA NA KUJAWACH I POMORZU - PROJEKT ROZWOJU POMOCY ¦RODOWISKOWEJ DLA SENIORÓW


INFORMACJA DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH Z BYDGOSZCZY I OKOLICKończy się pierwszy miesiąc nowego roku szkolnego 2018/2019, za nami jest już jedna akcja charytatywna, która zakończyła się pomyślnie dzięki licznemu zaangażowaniu wolontariuszy. Wszystkich, którzy chcieliby do nas dołączyć zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem planowanych akcji. Dokument ten udostępniamy Wam na stronie www.bydgoszcz.pck.org.pl w celu ewentualnego ujęcia naszych propozycji w planach pracy z dziećmi i młodzieżą.

Jednocześnie gorąco zachęcamy do składnia pisemnych deklaracji udziału placówek oświatowych w organizowanych przez nas akcjach charytatywnych (druk do pobrania na naszej stronie internetowej). Dzięki temu na bieżąco będziemy pisemnie informowali każdą zgłoszoną placówkę o kolejnych naszych przedsięwzięciach,


W ten sposób chcemy stworzyć sieć współpracujących z nami szkół, a co za tym idzie poprawimy komunikację i wymianę informacji zwłaszcza w ramach popularyzacji ruchu wolontarystycznego, podnoszenia wiedzy i umiejętności udzielania pierwszej pomocy oraz w zakresie promowania zdrowego stylu życia.


Wszystkim wolontariuszom i nauczycielom, którzy współpracują z Polskim Czerwonym Krzyżem składamy serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności w nowym roku szkolnym i sukcesów w realizacji szczytnych inicjatyw związanych z ideami czerwonokrzyskimi.
Z czerwonokrzyskim pozdrowieniem

Najbliższy kurs: 23-24.02.2019

Ilo¶ć wej¶ć na stronę od 30.05.2011: